Raspored


Svi međunarodni filmovi bit će podnaslovljeni na hrvatski jezik, a oni koji nisu na engleskom i na engleski jezik.
Svi hrvatski filmovi u Areni bit će podnaslovljeni na engleski jezik.
Organizator zadržava pravo izmjene programa.
Raspored se svakodnevno nadopunjava.



Četvrtak 11. 7. 2019.
Petak 12. 7. 2019.
Subota 13. 7. 2019.

Veliki plavi put
KINO VALLI, 17:00


Ograda
INK, 19:15


Tragovi
KINO VALLI, 19:30


Bijeg
KINO VALLI, 19:30


Zauvijek djevice
KINO VALLI, 19:30


Sok od lubenice
KINO VALLI, 19:30


Reži
INK, 19:30


Djelo bez autora
KINO VALLI, 21:00


General
ARENA, 21:30


Žudnja
PORTARATA, 21:30


Vepar srebrnih kljova
PORTARATA, 21:30


Osmijeh
PORTARATA, 21:30


Music After Dinner
CIRCOLO, 23:30

Nedjelja 14. 7. 2019.

Čaj s damama
KINO VALLI, 17:00


Uspjeh
KINO VALLI, 19:00


Rafaël
INK, 19:15


Žena
KINO VALLI, 21:00


Koja je ovo država
ARENA, 21:30


Majko, nađi me
PORTARATA, 21:30


Zagubljena sjećanja
PORTARATA, 21:30


Šafarikova 19
PORTARATA, 21:30


Veliki klinci
Ambrela, 22:00


Mali korak
Ambrela, 22:00


Filozof iz štale
KINO VALLI, 23:00


DJ Šurki
CIRCOLO, 23:30


Sam samcat
ARENA, 23:40

Ponedjeljak 15. 7. 2019.

Ovca
INK, 10:00


Vremeplov 3
Giardini, 10:00


Veliki Buster
KINO VALLI, 17:00


Mali junak
INK, 18:20


Doček
INK, 18:20


Dinosaur
INK, 18:20


Glumim, jesam
KINO VALLI, 19:00


Izbrisana
INK, 19:30


Moje remek - djelo
KINO VALLI, 21:00


Tragovi
PORTARATA, 21:30


Zauvijek djevice
PORTARATA, 21:30


Bijeg
PORTARATA, 21:30


Sok od lubenice
PORTARATA, 21:30


Zatreskana
Ambrela, 22:00


Izgubljeno, nađeno
Ambrela, 22:00


Ne pričaj dok se ne udaš
KINO VALLI, 23:00


Vjeran čovjek
ARENA, 23:10


Super Funk Session
CIRCOLO, 23:30

Utorak 16. 7. 2019.

Mogu i Perol
INK, 10:00


Sune i Sune
INK, 10:00


Donka
INK, 18:20


Jesam te!
INK, 18:20


Dišući u mramor
KINO VALLI, 19:00


Teret
INK, 19:20


Sve je istina
KINO VALLI, 21:00


F20
ARENA, 21:30


Mali korak
PORTARATA, 21:30


Slatka za pojest'
PORTARATA, 21:30


Dosta
PORTARATA, 21:30


Bumerang
PORTARATA, 21:30


Izgubljeno, nađeno
PORTARATA, 21:30


Susotázs
PORTARATA, 21:30


Mlada ljubav
Ambrela, 22:00


Koža
Ambrela, 22:00


Pšenica
KINO VALLI, 23:00


Tuga i slava
ARENA, 23:10


Techno Vikings
CIRCOLO, 23:30

Srijeda 17. 7. 2019.

Šafarikova 19
INK, 18:20


Žudnja
INK, 18:20


Kao da je moj sin
KINO VALLI, 19:00


Grudnjak
KINO VALLI, 21:00


Dopunska nastava
ARENA, 21:30


Ovca
PORTARATA, 21:30


Bobo
PORTARATA, 21:30


Robot i kit
PORTARATA, 21:30


Mogu i Perol
PORTARATA, 21:30


Cleo
Ambrela, 22:00


Slatka za pojest'
Ambrela, 22:00


Plavi bicikl
KINO VALLI, 23:00


Bijela vrana
ARENA, 23:20


DJ Kool S
CIRCOLO, 23:30

Četvrtak 18. 7. 2019.

Nevidljiva Sue
INK, 10:00


Bobo
INK, 10:00


Majko, nađi me
INK, 18:20


Nežka
INK, 18:20


Osmijeh
INK, 18:20


Lajkaj i ti mene
KINO VALLI, 19:00


Šavovi
INK, 19:20


Suvenir
KINO VALLI, 21:00


Bila soba
PORTARATA, 21:30


Stepska lisica
PORTARATA, 21:30


Najbolje od Dorian B.
Ambrela, 22:00


Dosta
Ambrela, 22:00


Susotázs
Ambrela, 22:00


Posljedice
ARENA, 23:10


Riba
KINO VALLI, 23:10


Dogma
CIRCOLO, 23:30

Petak 19. 7. 2019.

Robot i kit
INK, 10:00


Lu s Otoka sirena
INK, 10:00


Lorem ipsum
INK, 18:20


Više ne znam ko smo mi
KINO VALLI, 19:00


Mehanika 2
KINO VALLI, 19:00


Uzimam
KINO VALLI, 19:00


Bepo
KINO VALLI, 19:00


Sahrana
KINO VALLI, 19:00


Minute
KINO VALLI, 19:00


Bila soba
INK, 20:00


Stepska lisica
INK, 20:00


Moljci
INK, 20:00


Krijumčareći Hendrixa
KINO VALLI, 21:00


Mali junak
PORTARATA, 21:30


Moljci
PORTARATA, 21:30


Nežka
PORTARATA, 21:30


Bumerang
Ambrela, 22:00


Teško putovanje
Ambrela, 22:00


Tolkien
ARENA, 23:00


Ne pričaj mi priče
KINO VALLI, 23:00


DJ Kovač
CIRCOLO, 23:30

Subota 20. 7. 2019.

F20
KINO VALLI, 14:15


Koja je ovo država
KINO VALLI, 16:00


Dnevnik Diane Budisavljević
KINO VALLI, 18:10


General
KINO VALLI, 19:50


Odrasti u malo drvo
PORTARATA, 21:30


Donka
PORTARATA, 21:30


Doček
PORTARATA, 21:30


Dopunska nastava
KINO VALLI, 22:40


DJ Marc JB
CIRCOLO, 23:30

Nedjelja 21. 7. 2019.

Sam samcat
KINO VALLI, 10:00


Rafaël
KINO VALLI, 12:00


Teret
KINO VALLI, 14:00


Izbrisana
KINO VALLI, 18:00


Reži
KINO VALLI, 20:00


Kralj lavova
ARENA, 21:30


Šavovi
KINO VALLI, 21:30


Bepo
PORTARATA, 21:30


Više ne znam ko smo mi
PORTARATA, 21:30


Sahrana
PORTARATA, 21:30


Ograda
PORTARATA, 21:30


Mehanika 2
PORTARATA, 21:30


Uzimam
PORTARATA, 21:30


Minute
PORTARATA, 21:30

predsjednica hr Min kulture logo GRAD PULA LOGO zupanijodjelzakulturu pulaplus