logo mob crni

logo crni

logo crni

T Logo 3c p DE
logo filmofeel 2017

app store ikona google play ikona

Prijavi se na newsletter

 
Potvrđujem da sam pročitao/la i prihvatio/la
Izjavu o zaštiti osobnih podataka.

Kontakt

PULSKI FILMSKI FESTIVAL ORGANIZIRA:

Javna ustanova Pula Film Festival
Uspon na Kaštel 2, 52100 PULA
MB: 1705610, OIB: 12904220272
IBAN HR6123600001102685281

telefon: +385(0)52 393 321
info@pulafilmfestival.hr 

 
 
RAVNATELJICA  Gordana Restović  gordana@pulafilmfestival.hr  052 393 321
UMJETNIČKI RAVNATELJ Zlatko Vidačković

artistic.director@pulafilmfestival.hr

 
VODITELJICA KINA VALLI Tanja Miličić

tanja@pulafilmfestival.hr

info@kinovalli.net

052 222 703
POSLOVNA TAJNICA / GLASNOGOVORNICA Sanela Pliško 

sanela@pulafilmfestival.hr

 052 393 321
VODITELJICA FINANCIJA Tamara Brščić  tamara@pulafilmfestival.hr 052 522 953
VODITELJICA PRODUKCIJE Nataša Šimunov  natasa@pulafilmfestival.hr 052 393 760
ASISTENTICA U PRODUKCIJI Marina Majetić

marina@pulafilmfestival.hr

052 222 703
ASISTENT U PRODUKCIJI Simon Furčić simon@pulafilmfestival.hr
052 393 760
VODITELJICA OPĆIH POSLOVA I PROTOKOLA Suzana Požgaj  suzana@pulafilmfestival.hr 052 222 940
VODITELJICA MARKETINGA Sandra Petrović Dishpalli marketing@pulafilmfestival.hr 052 393 763
VODITELJ TEHNIKE Sergej Turčinov tehnika@pulafilmfestival.hr 099 70 86 738
VODITELJICA UREDA ZA GOSTE Barbara Sintić Uhač

barbara@pulafilmfestival.hr

052 522 961
BLAGAJNICA Jasmina Joldić blagajna@kinovalli.net
 
KINOOPERATERI Robert Zuban
Marko Jovan
kabina@kinovalli.net
 
WEB ADMINISTRATORICE Valentina Pleša
Ljiljana Kragulj
valentina@pulafilmfestival.hr   
SKLADIŠTAR Dobrosav Simić skladiste@pulafilmefestival.hr   
INFORMATIČKA PODRŠKA I WEB Matrix informatika info@matrix-informatika.hr    
 
 
 

RAVNATELJICA
Gordana Restović
gordana@pulafilmfestival.hr
052 393 321

UMJETNIČKI RAVNATELJ
Zlatko Vidačković
artistic.director@pulafilmfestival.hr

VODITELJICA KINA VALLI
Tanja Miličić
tanja@pulafilmfestival.hr
i
nfo@kinovalli.net
052 222 703

POSLOVNA TAJNICA / GLASNOGOVORNICA
Sanela Pliško
sanela@pulafilmfestival.hr
052 393 321

VODITELJICA FINANCIJA
Tamara Brščić
tamara@pulafilmfestival.hr
052 522 953

VODITELJICA PRODUKCIJE
Nataša Šimunov
natasa@pulafilmfestival.hr
052 393 760


ASISTENTICA U  PRODUKCIJI
Marina Majetić
marina@pulafilmfestival.hr
052 222 703

ASISTENT U PRODUKCIJI
Simon Furčić
simon@pulafilmfestival.hr
052 393 760

VODITELJICA OPĆIH POSLOVA I PROTOKOLA
Suzana Požgaj
suzana@pulafilmfestival.hr
052 222 940

VODITELJICA MARKETINGA
Sandra Petrović Dishpalli
marketing@pulafilmfestival.hr
052 393 763

VODITELJ TEHNIKE
Sergej Turčinov
tehnika@pulafilmfestival.hr
099 70 86 738


VODITELJICA UREDA ZA GOSTE
Barbara Sintić Uhač
barbara@pulafilmfestival.hr
052 522 961

BLAGAJNICA
Jasmina Joldić
blagajna@kinovalli.net

KINOOPERATERI
Robert Zuban
Marko Jovan
kabina@kinovalli.net

WEB ADMINISTRATORICE
Valentina Pleša
valentina@pulafilmfestival.hr 
Ljiljana Kragulj

SKLADIŠTAR
Dobrosav Simić
skladiste@pulafilmefestival.hr

INFORMATIČKA PODRŠKA I WEB
Matrix informatika
info@matrix-informatika.hr 

 
 

T Logo 3c p DE

logo filmofeel 2017


app store ikona google play ikona

Prijavi se na newsletter

 
Potvrđujem da sam pročitao/la i prihvatio/la
Izjavu o zaštiti osobnih podataka

14 Festivalskih lokacija

image
predsjednica hr

Min kulture logo

GRAD PULA LOGO

zupanijodjelzakulturu

pulaplus